1906 - Danmark - SK 1056 - 8240
5 øre Våben helsagsbrevkort dateret d. 16.2.1906 annulleret med stjernestempel RIS SKOV og ank.stemplet Kjøbenhavn N. d. 17.2.11906 til St. Josefs Hospital, Kjøbenhavn.
Lot: 282950
Sluttet | 19-09-2018 21:32:45 |
Vindende bud: | DKK 60,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Helsager
Enkeltbrevkort