1961 - Sverige
Ufrankeret brevkort dateret Leopoldville og stemplet Organisation Nation Unies au Congo d. 18.1.1961 til Bromma, Sverige. Fra svensk FN-soldat ved Teknikkergruppen i Congo.
Lot: 293677
Sluttet | 27-03-2019 21:44:34 |
Vindende bud: | DKK 100,00 |
Bud historik: | 1 bud |