1860 - Danmark - 4 - 5610
4 sk. 1854 udg. på markedsberetning dateret Leith d. 11.4.1860 annulleret med nr.stempel "2" og sidestemplet antiqua K.D.O.P.A. Hamburg d. 14.4.1860 til Assens.
Lot: 293709
DKK 200,00 |