1959 - Danmark - 9000
Ufrankeret UNEF Air Letter med indhold dateret i Gaza stemplet United Nations Emergency Force d. 11.12.1959 til Aalborg. Påsat dansk Julemærke 1959.
Lot: 296334
DKK 60,00 |
Julemærker m.m.
Breve > Danmark posthistorie > FN Post