1917 - Danmark - 69 - 8354

10 øre Chr. X på fortrykt kuvert med indhold fra "Chefen for Krydseren Heimdal" dateret i Storebælt og stemplet Hou d. 18.7.1917 til Nørre-Alslev. Sendt fra kommandør Hector Kiær.

Lot: 298353
Sluttet 03-07-2019 21:43:07
Vindende bud: DKK 149,00
Bud historik: 5 bud