1866 - Danmark - 13 - 8900

4 sk. Krone/Scepter på dampskibsbrev med indhold dateret i Kjøbenhavn d. 28.5.1866 annulleret med nr.stempel "53" og sidestemplet med blåt antiqua Randers d. 29.5.1866 til Randers. Brevet afleveret til dampskibet.

Lot: 298524
Sluttet 10-07-2019 21:22:48
Vindende bud: DKK 200,00
Bud historik: 1 bud