1924 - Sverige
Ufrankeret F.M. brevkort (Stockholm) stemplet Marine Francaise * Service a la Mer * og dateret i Stockholm til Charlindrey, Frankrig. Ank.stemplet d. 14.6.1924. Antagelige fra fransk flådebesøg i Sverige.
Lot: 1189
Sluttet | 01-12-2019 23:59:00 |
Start bud: | DKK 200,00 |
Bud historik: | 0 bud |