1911 - Danmark - SK 1493 - 8800
5 øre Fr. VIII på brevkort (Landejendom) dateret Markskelgaard annulleret med stjernestempel VEJRUMBRO og sidestemplet Viborg d. 22.12.1911 til København.
Lot: 306666
Sluttet | 05-01-2020 21:12:18 |
Vindende bud: | DKK 618,00 |
Bud historik: | 10 bud |
Postkort > Danmark Topografi