1860 - Danmark - 7 - 7451

4 sk. 1858 udg. på brev med langt indhold dateret Sunds Mølle d. 17.11.1860 annulleret med nr.stempel "84" og sidestemplet antiqua Herning s. 22.11.1860 til Møllebygger Johannes Jensen, Gudnæs i Thyland pr. Thisted.

Lot: 306754
Sluttet 08-01-2020 21:32:45
Vindende bud: DKK 137,00
Bud historik: 3 bud