1902 - Danmark - SK 0644 - 4490
8 øre helsagskorrespondancekort dateret Ubby Præstegaard annulleret med stjernestempel JERSLEV og sidestemplet bureau Kallundborg - Slagelse T.223 d. 25.2.1902 til Rønne, Bornholm.
Lot: 308128
Sluttet | 08-01-2020 21:19:25 |
Vindende bud: | DKK 577,00 |
Bud historik: | 10 bud |
Helsager
Korrespondancekort
Breve > Danmark stempler > Bureaustempler