1941 - Estland
Tysk post i Estland. 30+30 kop. Genopbygning single på lokalbrev i Tallinn d. 9.10.1941. Åbnet af lokal censur med neutral banderole stemplet "Läbi Lastud 9. X 1941". Signeret G. Krischke.
Lot: 313696
Sluttet | 22-04-2020 21:31:35 |
Vindende bud: | DKK 2.805,00 |
Bud historik: | 5 bud |