1918 - Danmark - SK 1237, 0850 - 8700
5 øre Chr. X på brevkort dateret d. 20.12.1918 annulleret med stjernestempel STENSBALLE til Paabøl pr. Houen - eftersendt til Surhave Skole, Brørup med stjernestempel HOUEN og siestemplet Tarm d. 2.1.1919.
Lot: 314145
Sluttet | 29-04-2020 21:20:53 |
Vindende bud: | DKK 242,00 |
Bud historik: | 2 bud |