1915 - Sverige

5 öre Gustaf på brevkort dateret Petrograd d. 4.12.1915 stemplet Stockholm d. 27.12.1915 til København, Danmark. Sendt med kurérpost fra Petrograd til Stockholm.

Lot: 316332
Sluttet 17-06-2020 21:21:16
Vindende bud: DKK 242,00
Bud historik: 2 bud