1915 - Sverige
5 öre Gustaf på brevkort dateret Petrograd d. 4.12.1915 stemplet Stockholm d. 27.12.1915 til København, Danmark. Sendt med kurérpost fra Petrograd til Stockholm.
Lot: 316332
Sluttet | 17-06-2020 21:21:16 |
Vindende bud: | DKK 242,00 |
Bud historik: | 2 bud |