1891 - Danmark - SK 0048 - 3700
5 øre Våben helsagsbrevkort dateret Tingsted Skole annulleret med stjernestempel AARSBALLE og sidestemplet lapidar Rønne d. 21.11.1891 til Kjøbenhavn. Tidligst registrerede dato jf. Skilling.
Lot: 318139
Sluttet | 08-07-2020 21:30:45 |
Vindende bud: | DKK 1.330,00 |
Bud historik: | 13 bud |
Helsager
Enkeltbrevkort
Breve > Danmark stempler > Bornholm