1907 - Spanien
10 cts. på brevkort fra Gran Canaria dateret i Las Palmas d. 18.1.1907 annulleret med britisk stempel London F.S.20 d. 1.2.1907 og sidestemplet "Paquebot" til Schwarzenberg, Tyskland.
Lot: 319497
Sluttet | 09-09-2020 21:41:26 |
Vindende bud: | DKK 231,00 |
Bud historik: | 4 bud |