1855 - Danmark - 1 III - 4760
4 R.B.S. Thiele III på brev med indhold dateret Petersværft d. 9.2.1855 annulleret med nr.stempel "78" og sidestemplet antiqua Vordingborg d. 11.2.1855 til Kjærstrup pr. Maribo.
Lot: 322844
Sluttet | 07-10-2020 21:24:20 |
Vindende bud: | DKK 344,00 |
Bud historik: | 4 bud |
4 RBS
Thiele III