Danmark - 54 - 3480
5 øre Fr. VIII på brevkort dateret Asminderød annulleret med privat stempel "P. Jensen Kolonial & Vinhandel Asminderød Kro Fredensborg" til Langstrup pr. Fredensborg. Stemplet ikke tidligere set som annullering.
Lot: 323168
Sluttet | 14-10-2020 21:02:50 |
Vindende bud: | DKK 357,00 |
Bud historik: | 3 bud |
Breve > Danmark stempler > Diverse Stempler