1858 - Danmark - 4 - 4180
4 sk. 1854 udg. på brev dateret Frederikslund pr. Soröe annulleret med nr.stempel "180" og sidestemplet antiqua Sjæll: Post:Sped:Bur: T.2 d. 27.5.1858 til Landstutmester Professor With, Ridder af Dannebrog, Landstutteriet pr. Hillerød. Formodes at være sendt fra Frederik Grevenkop-Castenskiold.
Lot: 324211
Sluttet | 04-11-2020 21:50:05 |
Vindende bud: | DKK 203,00 |
Bud historik: | 3 bud |