1934 - Danmark - 202 - 8791
10 øre Bølgelinie på brevkort (Tranebjerg Kirke, Samsø) dateret Ballen og annulleret Aarhus d. 6.7.1934 og sidestemplet "Fra Færgen" til Middelfart.
Lot: 324518
DKK 150,00 |
Postkort > Danmark Topografi