1920 - Danmark - SK 1633 - 4880
7 øre Chr. X på brevkort (Landejendom) dateret i Sløsse og annulleret med stjernestempel ØSTER-ULSTED og sidestemplet Nysted d. 11.3.1920 til Nysted.
Lot: 324548
Sluttet | 11-11-2020 21:29:42 |
Vindende bud: | DKK 233,00 |
Bud historik: | 3 bud |
Postkort > Danmark Topografi