1863 - Danmark - 9 - 5500
4 sk. stukken kant på brev med indhold dateret Ladegaard annulleret med nr.stempel "42" og sidestemplet antiqua Middelfart d. 2.10.1863 til Taasing Slot pr. Svendborg.
Lot: 326171
Sluttet | 16-12-2020 21:28:35 |
Vindende bud: | DKK 115,00 |
Bud historik: | 4 bud |