1923 - Island
15 aur Chr. X på brevkort (Luftfoto af Reykjavik 1920) dateret i Reykjavik d. 25.10. annulleret med norsk stempel i Kristiania d. 5.11.1923 og sidestemplet "Paquebot" til Hellerup, Danmark.
Lot: 326225
Sluttet | 09-12-2020 21:26:20 |
Vindende bud: | DKK 1.485,00 |
Bud historik: | 7 bud |