1915 - Danmark - SK 1076 - 6640
5 øre Chr. X på brevkort dateret i Lejrskov annulleret med stjernestempel RØJSKOVHUS og sidestemplet Lunderskov d. 31.7.1915 til Jordrup pr. Kolding.
Lot: 329368
Sluttet | 17-02-2021 21:37:45 |
Vindende bud: | DKK 121,00 |
Bud historik: | 3 bud |