1912 - Danmark - SK 0085 - 9581
3 øre Bølgelinie på lokalt brevkort dateret Helberskov annulleret med stjernestempel ALS ØSTJYLL. og sidestemplet Hadsund d. 24.1.1912 til Veddum.
Lot: 336791
Sluttet | 23-06-2021 21:51:10 |
Vindende bud: | DKK 121,00 |
Bud historik: | 3 bud |