1923 - Danmark - 124 - 3700
10 øre Bølgelinie i parstykke på brev fra Axel Flygenring i Rønne annulleret i Kjøbenhavn d. 1.7.1923 og sidestemplet "Fra Rønne" til København. Del af bagklap mangler.
Lot: 338900
Sluttet | 30-06-2021 21:32:00 |
Vindende bud: | DKK 45,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Breve > Danmark stempler > Bornholm