1861 - Danmark - 3751
1861. Ufrankeret Fattigsag m. A. med indhold dateret på Østermarie Præstegaard 22.2.1861 med antiqua Svanike d. 26.2.1861 til Pastor Mossin i Aakirkeby. Ank.stemplet Aakirkeby d. 27.2.1861.
Lot: 342460
DKK 200,00 |
Førfilateli/Franco
Breve > Danmark stempler > Bornholm