1871 - Danmark - EB 2 - 4690
4 sk. helsagsbrevkort dateret Sophiendal annulleret med nr.stempel "113" og sidestemplet lapidar Haslev d. 23.7.1871 til København.
Lot: 342467
Sluttet | 06-10-2021 21:57:18 |
Vindende bud: | DKK 166,00 |
Bud historik: | 5 bud |
Helsager
Enkeltbrevkort
Breve > Danmark stempler > Lapidartype