1904 - Danmark - SK 0168 - 4700
10 øre Våben på brev med indhold dateret i Køberup annulleret Næstved d. 2.11.1904 til Næstelsø pr. Brandelev - eftersendt til pr. Næstved. Transit stemplet med stjernestempel BRANDELEV. Kuvert lidt slidt.
Lot: 345082
Sluttet | 10-11-2021 21:07:55 |
Vindende bud: | DKK 435,00 |
Bud historik: | 3 bud |
Våbentype
Våbentype vm. III