1915 - Danmark - EB 37a - 1000
5 øre Soldater-Brevkort dateret på Saltholm d. 26.7.1915 og stemplet Kjøbenhavn d. 27.7.1915 til Kjøbenhavn.
Lot: 345202
Sluttet | 10-11-2021 21:37:20 |
Vindende bud: | DKK 100,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Helsager
Enkeltbrevkort
Breve > Danmark posthistorie > 1. verdenskrig