1914 - Danmark - EB 33 - 1000
5 øre Soldater-Brevkort dateret på Middelgrundfort og stemplet Kjøbenhavn K. d. 24.12.1914
Lot: 345204
Sluttet | 10-11-2021 21:39:00 |
Vindende bud: | DKK 60,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Helsager
Enkeltbrevkort
Breve > Danmark posthistorie > 1. verdenskrig