1861 - Danmark - 7 - 2625
4 sk. 1858 udg. på brev med langt indhold dateret i Vallensbæk annulleret med stumt stempel og sidestemplet antiqua Glostrup d. 3.5.1861 til Roskilde.
Lot: 350856
Sluttet | 16-03-2022 21:07:55 |
Vindende bud: | DKK 347,00 |
Bud historik: | 4 bud |