1895 - Finland
10 pen. Våben helsagsbrevkort dateret i Saikko og annulleret med nr.stempel "104" og sidestemplet med 2-sproget stempel i Simo d. 19.1.1895 til Simo.
Lot: 353047
Sluttet |
06-04-2022 21:13:10 |
Vindende bud:
DKK 335,00 |
Bud historik: |
4 bud