1961 - Danmark - 394 - 1000
30 øre Fr. IX på illustreret spejderkuvert "Landslejren 1962" fra KFUK-spejderne i Danmark stemplet København d. 12.12.1961 til "Store Bjørn" c/o Fr. Ellen Merete Blankholm, Aagaard. Skævt skåret i toppen.
Lot: 353527
Sluttet | 27-04-2022 21:34:47 |
Vindende bud: | DKK 60,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Breve > Danmark stempler > Spejder/stempler