1853 - Danmark - 1I - 7620
4 R.B.S. Thiele I på brev med indhold dateret Tørring præstegård annulleret med nr.stempel "38" og sidestemplet antiqua Lemvig d. 17.1.1853 til Lønborg Sogn pr. Ringkjøbing.
Lot: 357459
Sluttet | 15-06-2022 21:15:50 |
Vindende bud: | DKK 231,00 |
Bud historik: | 3 bud |
4 RBS
Thiele I