1898 - Slesvig - DAKA 56.13 - 6300
5 pfg. Ciffer helsagsbrevkort dateret i Trasbüll og stemplet Gravenstein *a d. 28.11.1898 til Friedrichstadt.
Lot: 357694
DKK 75,00 |
Europa
Tyskland
Tyske Rige
Breve > Slesvig > Nordslesvig Stempler