1945 - Danmark - 2920

Ufrankeret fortrykt dobbelt interneretpost foldebrev fra dansk overbetjent, Frantz Ludvig Quaade Mogensen, i stalag IVB Mühlberg dateret d. 17.1.1945 og stemplet 29.1.1945 til Charlottenlund, Danmark. Lejrcensur.

Lot: 214
Sluttet 17-03-2024 23:59:00
Start bud: DKK 750,00
Bud historik: 0 bud