1930 - Island - 115 - 1000
10 aur Landskab og Thorvaldsen Forening Julemærke 1930 på brevkort dateret i Reykjavik d. 15.12.1930 annulleret København Omk. d. 22.12.1930 og side-stemplet “Fra Island” til Viborg, Danmark.
Lot: 704
Sluttet | 05-03-2024 22:49:58 |
Start bud: | DKK 1.500,00 |
Bud historik: | 0 bud |