1861 - Slesvig - DAKA 13.01, 13.03 - 6262
4 sk. 1858 udg. på BREVFORSIDE annulleret med tydeligt nr.stempel “161” og sidestemplet antiqua Ballum d. 22.7.1861 til Visby Mølle. Pæne aftryk af 2 sjældne stempler. Signeret Møller BPP.
Lot: 285
Sluttet | 01-01-2017 23:59:59 |
Start bud: | DKK 2.000,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Danmark stempler
Antiqua stempler
Breve > Slesvig > Nordslesvig Stempler