1936 - Færøerne - SK 1300 - 3870
15 øre Karavel på brev annulleret med udslebet stjernestempel SVINØ og sidestemplet med klipfiskstempel i Klaksvig Færøerne d. 6.3.1936 til København. Signeret Dr. Debo BPP.
Lot: 242255
DKK 600,00 |
Breve > Færøerne > Stjernestempler