Færøerne - SK 0885 - 3800
20 øre Chr. X på brev annulleret med udslebet stjernestempel MIDVAAG og sidestemplet Thorshavn (ulæselig dato da split i dato-rulle mangler og indstillingen derfor er løs) til Vaag.
Lot: 266875
DKK 150,00 |
Breve > Færøerne > Stjernestempler