1880 - Denmark - 8795
1880. Ufrankeret Befalet Indberetning med indhold dateret Nordby stemplet antiqua Samsø d. 30.7.1880 til Tranebjerg. Udtakseret i "8" øre enkeltporto.
Lot: 301192
Ended | 10/07/2019 21:30:51 |
Winning bid: | DKK 731.00 |
Bid history: | 5 bids |
Prephil/Franco
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels