1860 - Denmark - 7 - 7451
4 sk. 1858 udg. på brev med langt indhold dateret Sunds Mølle d. 17.11.1860 annulleret med nr.stempel "84" og sidestemplet antiqua Herning s. 22.11.1860 til Møllebygger Johannes Jensen, Gudnæs i Thyland pr. Thisted.
Lot: 306754
Ended | 08/01/2020 21:32:45 |
Winning bid: | DKK 137.00 |
Bid history: | 3 bids |
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels