1941 - Estonia
Tysk post i Estland. 30+30 kop. Genopbygning single på lokalbrev i Tallinn d. 9.10.1941. Åbnet af lokal censur med neutral banderole stemplet "Läbi Lastud 9. X 1941". Signeret G. Krischke.
Lot: 313696
Ended | 22/04/2020 21:31:35 |
Winning bid: | DKK 2,805.00 |
Bid history: | 5 bids |