1915 - Sweden
5 öre Gustaf på brevkort dateret Petrograd d. 4.12.1915 stemplet Stockholm d. 27.12.1915 til København, Danmark. Sendt med kurérpost fra Petrograd til Stockholm.
Lot: 316332
Ended | 17/06/2020 21:21:16 |
Winning bid: | DKK 242.00 |
Bid history: | 2 bids |