1855 - Denmark - 1 III - 4760
4 R.B.S. Thiele III på brev med indhold dateret Petersværft d. 9.2.1855 annulleret med nr.stempel "78" og sidestemplet antiqua Vordingborg d. 11.2.1855 til Kjærstrup pr. Maribo.
Lot: 322844
Ended | 07/10/2020 21:24:20 |
Winning bid: | DKK 344.00 |
Bid history: | 4 bids |
4 RBS
Thiele III
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels