1923 - Iceland
15 aur Chr. X på brevkort (Luftfoto af Reykjavik 1920) dateret i Reykjavik d. 25.10. annulleret med norsk stempel i Kristiania d. 5.11.1923 og sidestemplet "Paquebot" til Hellerup, Danmark.
Lot: 326225
Ended | 09/12/2020 21:26:20 |
Winning bid: | DKK 1,485.00 |
Bid history: | 7 bids |