1934 - Iceland
10 aur Chr. X på brevkort (Fra Langjökli) dateret d. 4.10.1934 og annulleret med norsk stempel i Bergen d. 8.10.1934 og sidestemplet violet "Paquebot" til Skåne, Sverige.
Lot: 332241
Ended | 17/03/2021 21:21:15 |
Winning bid: | DKK 242.00 |
Bid history: | 2 bids |