1861 - Slesvig - 7
4 sk. 1858 udg. på brev med indhold dateret i Degebüll annulleret med nr.stempel "86" og sidestemplet antiqua Læk d. 4.10.1861 til Altona.
Lot: 335165
Ended | 02/06/2021 21:09:25 |
Winning bid: | DKK 242.00 |
Bid history: | 3 bids |
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels
Covers > Slesvig > Schleswig-Holstein