1871 - Denmark - EB 2 - 4690
4 sk. helsagsbrevkort dateret Sophiendal annulleret med nr.stempel "113" og sidestemplet lapidar Haslev d. 23.7.1871 til København.
Lot: 342467
Ended | 06/10/2021 21:57:18 |
Winning bid: | DKK 166.00 |
Bid history: | 5 bids |
Postal Stationary
Postcards
Covers > Denmark cancellations > Lapidarcancels