1914 - Denmark - EB 33 - 1000
5 øre Soldater-Brevkort dateret på Middelgrundfort og stemplet Kjøbenhavn K. d. 24.12.1914
Lot: 345204
Ended | 10/11/2021 21:39:00 |
Winning bid: | DKK 60.00 |
Postal Stationary
Postcards
Covers > Denmark postal history > 1. World War